Press "Enter" to skip to content

«Що краще: фільм чи книга?»

Запрошуємо проголосувати!
«Що краще: фільм чи книга?»

20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. Цього дня українці вшановують пам’ять тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Твір, з яким ми пропонуємо ознайомитися відтворює одну із сторінок української історії – боротьбу українських повстанців проти радянської влади у 1920-х роках. В його основу покладено історичні документи, зокрема, з розсекречених архівів КДБ. Отже…

Читайте, дивіться і обирайте – Василь Шкляр «Чорний ворон» (Залишенець) книжка чи фільм? Голосуйте: ставте у коментарі «1» – якщо краще книжка і «2» – якщо фільм.
Посилання на фільм – https://youtu.be/u0Et3egoDSo

Щовівторка (з 3 листопада 2020 р.) бібліотека пропонує вам зробити вибір.

Що краще для вас: книга чи фільм, знятий на її основі?
Міркування щодо того, що ліпше: книга чи фільм, поділяються. Можна навести безліч аргументів на захист того чи іншого засобу пізнання світу і саморозвитку.
Є кінолюби, які не відмовляються від прочитання цікавих книжок, проте є й шанувальники літератури, які залюбки переглянуть захоплюючий фільм. Ймовірно ідеальних фільмів не існує, тому кінематограф ніколи не зможе витіснити книги з життя людини. Класика є класика. Які б не були екранізації, більшість творів все одно будуть краще кінострічки.
Дивіться фільми, читайте книжки. Одне іншому не заважає, будь-який вид творчості допомагає людині розвиватися. Так чому б не черпати інформацію з багатьох джерел.
Тому на питання, що краще – читати книгу чи дивитися екранізацію твору, – кожна людина має свою відповідь. Той, у кого є талант читача й багата уява, скоріше за все, візьме книгу в руки. Фільм і книга різні форми творчості і тому сприймаються та оцінюються по-різному. Можливо, порівнювати їх і не треба. Чи треба?..

Проголосувати можна на сторінці бібліотеки у Фейсбуці за посиланням

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довідкова служба
close slider