Press "Enter" to skip to content

З днем народження, Дніпро!

245 річницю нашого міста обласна бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова як завжди цікаво і весело святкувала разом з вами, наші любі читачі!

     На честь Дня міста поряд із бібліотекою проходила вулична акція за участю працівників та волонтерів бібліотеки. Різноманітні книжкові інсталяції представили відділи художньої літератури та мистецтв, захоплюючі краєзнавчі вікторини провели співробітники читальної зали та бібліографічного відділу. Наші відвідувачі із задоволенням грали у інтерактивні ігри з працівником молодіжного простору бібліотеки, а у соцмережах проходив флешмоб, де мешканці міста розповідали історію вулиць свого дитинства.

      Справжньою родзинкою свята стали майстер-класи з виготовлення паперових квітів та мотузкового плетіння, організовані відділом абонементу. Саме вони зібрали велику аудиторію бажаючих навчитися створювати красу власноруч.

Велика подяка волонтеру, педагогу Олександру Салабуті і його помічникам – студенткам педагогічного коледжу Ковальовій Тетяні, Візанті Вікторії, Широковій Тетяні, Мирошник Наталії, Вродливець Олександру, Москаленко Ользі, Кравченко Марії, Верещинській Анні за виготовлення чудових патріотичних браслетів разом з учасниками свята! Кожен, зробивши такий браслет, тепер має свою згадку про свято із бібліотекою!

Вітаємо усіх дніпрян та запрошуємо і надалі проводити свята разом з нами!
Бібліотека завжди відкрита для вас!

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довідкова служба
close slider