Press "Enter" to skip to content

Мирного неба та вдалого дня, шановні друзі та колеги!

     Відділ мистецтв ДОМБ ім. М. Свєтлова щиро вітає усіх працівників культури та аматорів народного мистецтва з професійним святом! Бажаємо здоров’я, творчого натхнення, успіхів і плідної праці!

     Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається щорічно 9 листопада разом із Днем української писемності та мови, згідно з Указом Президента від 30.12.2013 № 717/2013 «Про додаткові заходи щодо державної підтримки культури та мистецтва в Україні».

     Всеукраїнський день працівників культури засновано з метою відзначити вагомий вклад творчих особистостей у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність, а наразі і величезний внесок у боротьбу з російськими загарбниками! Саме завдяки відданим своїй справі митцям українська культура змогла зберегти свою самобутність, попри потужні натиски багатьох агресорів, і посісти гідне місце серед світових культур.

     Відділ мистецтв має для вас безліч цікавої, оздобленої яскравими світлинами літератури про народне, декоративно-ужиткове мистецтво. У нас ви знайдете книги та журнали, за допомогою яких кожен може стати справжнім майстром та створювати власні шедеври! Це література по вишиванню, плетінню, оригамі. Про те, як створювати власноруч ляльки та великодні писанки. Перлиною народного мистецтва Дніпропетровщини є славнозвісний петриківський розпис. На вас чекає література про його виникнення та історію розвитку, а також навчальні посібники для бажаючих малювати цією технікою.

З радістю чекаємо на вас!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?