Press "Enter" to skip to content
Сидіти вдома – не означає проводити дванадцять годин у ліжку чи за робочим столом. Рекомендуємо тобі розминати свої кісточки хоча б раз на день. Для цього ми створили добірку YouTube-каналів з тренуваннями на будь-який смак (навіть для дуже лінивих). Ти зможеш виконати всі вправи вдома без додаткового обладнання. Там, де потрібен килимок для йоги, вигадай щось із рушника чи пледа. Будь здоровий(-а)!

Yoga with Adriene

Авторка каналу поставила собі за мету безкоштовно навчити йоги стільки людей, скільки зможе. Вона розробила заняття різного рівня складності та тривалості. Кожен знайде щось для себе. Для початківців підійде добірка «Yoga for Beginners». Для тих, хто готовий спітніти – «Yoga for Weight Loss». Для всіх, хто цілий день сидить за ноутом, зокрема фрілансерів та офісних працівників – «Yoga for Neck Tension» та «Yoga for Hands, Fingers, Wrists». Для тих, у кого немає часу – «Under 10 Minute Yoga Practices». Крім цього, на каналі є відео про йогу перед сном і зранку, 30-денний курс, вправи, що допоможуть подолати стрес та багато іншого.

POPSUGAR Fitness

Цей канал для тебе, якщо мрієш про червоні доріжки. Бо на ньому ти знайдеш заняття від тренерів голлівудських зірок. Вибір досить великий, можеш обирати інтенсивність і тривалість тренування. Автори пропонують: пілатес у добірці «Pilates Workout», танцювальні вправи у «Dance FitSugar», короткі «15-Minute Workouts», ще коротші «5-Minute Workouts», інтенсивні «Cardio Workouts», вправи для початківців «Beginner’s Workout» та навіть трохи бойових мистецтв у «Boxing and Kickboxing Workouts». Заходь на канал і шукай щось своє.

AskDoctorJo

Джо – сертифікована фізіотерапевтка. У себе на каналі вона розповідає, які вправи виконувати, щоб зміцнити своє здоров’я. Якщо у тебе сидяча робота або ж, навпаки, ти постійно на ногах, бо працюєш у сфері послуг, то це саме для тебе. Від болю в спині – «Back Pain Exercises & Stretches», від болю в ногах і колінах – «Knee & Leg Pain Exercises & Stretches», вправи для зап’ясть і рук – «Wrist & Arm Pain Exercises & Stretches», стретчинг – «Real Time Stretches & Exercises».

Walk at Home by Leslie Sansone

Воркауту від Леслі Сансоне вже понад тридцять років. Пишуть, що він є бестселером у Сполучених Штатах. Це, звісно, не модний кросфіт, але раптом комусь підійде. Як можна було здогадатись із назви, Леслі комбінує ходьбу на місці із вправами. Як і на інших каналах, цей має добірки занять за тривалістю: «15 Minute Workouts», «45 Minute Workouts». Якщо хочеш, можеш пройти одну милю з «1 Mile Workouts». Ще на каналі є вправи для пресу «Ab Workouts».

FitnessBlender

Це канал, що створила подружня пара Деніел і Келлі. Вони пропонують понад 600 воркаутів і діляться лайфхаками зі здорового харчування. Ти можеш відстежувати свій прогрес за допомогою трекера у них на сайті. Тренуй прес з «Abs Workouts – At Home Ab Workout Videos» або роби інтенсивні тренування «HIIT Workout Videos – High Intensity Interval Training».

Сподіваємось, що якийсь із цих каналів (або й усі одразу) допоможе тобі краще провести час удома. Бо в здоровому тілі – здоровий дух. Тримай ще кілька бонусів від «Студвей»:

 

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?