Press "Enter" to skip to content

БІБЛІОНОВИНИ

Шановні користувачі!

     А як давно ви наживо спілкувалися з улюбленими письменниками? Сьогодні, коли більша частина України знаходиться у червоній зоні, це практично неможливо. Але, завдяки новим цифровим технологіям цілком можливо, через ZOOM-спілкування.

     23 листопада 2021р. Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва провела ЛітСтрім з Оленою Рижко “Читацькі посиденьки з автором” в рамках проєкту СмакBook від УІК. Наш “Абонемент Свєтловка” теж долучився до онлайн-зустрічі з письменницею та експертом з підліткового читання. Авторка п’яти поетичних збірок, трьох романів. Три роки тому дебютувала як авторка підліткової літератури. На сьогодні до творчого доробку письменниці додалися ще п’ять пригодницьких повістей для підлітків:
     “Дівчина з міста”, “Знає тільки Мару”, “Король Даркнету”, “Мишоловка” й “Ужалений зрадою”. Цікаво, що під час написання цих творів, вона сама ніби ставала частиною того соціуму, про який писала і, навіть, поборола власну клаустрофобію, опинившись у дренажній системі, щоб на собі перевірити всі відчуття головних героїв. Хочеч знати про кого саме йде мова? Тоді приходь до бібліотеки! Всі ці твори є у нас і ти маєш прекрасну можливість стати учасником пригод головних героїв.

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?