Press "Enter" to skip to content

     Минуло 36 років, як земля з чудовими краєвидами та густими лісами, стала скаліченою і непридатною до життя місцевістю. Чорнобильська трагедія – біль, який супроводжує українців, особливо зараз, коли через стільки років російські загарбники окупували Чорнобильську станцію та своєю агресією могли спричинити катастрофічні наслідки.


«Чорнобильські поневіряння Бучі»

    26 квітня виповнилось 36 років від дня, коли відбулась страшна трагедія, яка сколихнула світову спільноту – аварія на Чорнобильській АЕС.

    Письменник із Коростеня Віктор Васильченко згадує: «Я шість разів був на атомній у Прип’яті. І в 1992 році вийшла книга «Чорнобильські поневіряння Бучі». Вона так перекликається із подіями у сьогоднішній Бучі, і цією жахливою війною…

Коли я вперше побував у Бучі мені дуже сподобалось це місто і я тому й назвав собаку (свого реального героя) Бучею. Я у свій час лікувався після серцевого нападу у Ворзелі, у Леоніда Закордонця (з 24 лютого не можу його розшукати). Той собака прийшов за мною у Коростень з Чорнобиля і через два роки помер… Потім вийшла ця книга. Її читають у Франції, Канаді… Колись розкажу детальніше, як вона писалася… Це одна з моїх найкращих книг. От і все, здається, що я хотів розповісти про неї».

Автор люб’язно погодився начитати для наших читачів свою книгу.

Відео

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?