Press "Enter" to skip to content

Шановні співвітчизники!

       26 березня ми відзначаємо День Національної гвардії України! В цей День ми вітаємо гвардійців і їх родини! Бажаємо їм Божого благословення, високого професіоналізму, здоров’я і стійкості! Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова щиро дякує нашим героям-захисникам, які наразі боронять нашу країну від підступного ворога! Слава Україні!

       Сучасна Національна гвардія України – підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохоронні функції, була створена 12-го березня 2014-го року Законом України «Про Національну гвардію України». До її складу увійшли внутрішні війська України, добровольці і патріоти, що стали на захист народу і державності України в один з найважчих моментів у новітній історії країни, посягань на її цілісність і суверинитет.

Україна – унітарна держава і це вибір народу. Цілісність і єдність багатонаціонального українського суспільства, повага прав і свобод людини, дотримання законності та правопорядку, традиції активних і здорових народних ініціатив – запорука життя і процвітання держави, її цінності та національна ідея.

     На захист цих цінностей покликана еліта українського суспільства – Національна гвардія України. 18-го березня 2015-го року, враховуючи значення та роль Національної гвардії України у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку, Президентом України був підписаний Указ № 148/2015, в якому День Національної гвардії України встановлюється як офіційне профільне свято, яке тепер щорічно відзначається 26-го березня.

       Відділ мистецтв нашої бібліотеки пропонує познайомитися з гімном Національної гвардії України! Пишаємось!

https://www.youtube.com/watch?v=xTdVm68mtWM

#ДОБМімМСвєтлова
#відділ_мистецтв
#деньнаціональноїгвардіїУкраїни

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?