Press "Enter" to skip to content

Шановні поціновувачі образотворчого мистецтва!

       Відділ мистецтв ДОМБ ім. М. Свєтлова до 85-ліття славетного українського художника Івана Марчука запрошує вас переглянути цікаве, гарно ілюстроване видання ТОВ “Атлант ЮЕмСі” Київ 2004 “Іван Марчук. Альбом — каталог”.

     “…Маю сподівання, що вихід цього альбому-каталога стане маленьким духовним святом і для моїх численних шанувальників, чию увагу й підтримку відчував завжди. Віддаровую їм любов’ю…” (Іван Марчук).

     Цей унікальний альбом висвітлює життя і творчість народного художника України, лауреата національної премії ім. Т.Г. Шевченка. Увазі шанувальників мистецтва пропонується близько 500 репродукцій творів цього видатного майстра.

      Іван Марчук – народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, почесний громадянин міст Києва та Тернополя, член Золотої гільдії Римської академії сучасного мистецтва. 2007 року потрапив до рейтингу “100 найвизначніших геніїв сучасності”, який уклала британська газета The Daily Telegraph. Вплив його полотен на глядача можна порівняти з дією 25 кадру, що передусім діє на підсвідомість. І творить художник полотна, окрім пейзажів і портретів, виключно на підсвідомості.

    Марчук винайшов цілком оригінальну техніку “пльонтанізм” (від слова “пльонтати” ‒ плести, переплітати), котра балансує на межі рукотворного і технологічного і через складність філігранного виконання і трудомісткість практично не підлягає повторенню.

     Звітайте до відділу мистецтв та ознайомтеся з творчими доробками Івана Марчука! Радо чекаємо на вас!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?