Press "Enter" to skip to content

До Дня пам’яті жертв Голодоморів

Шановні співвітчизники!

Наближаються дні, коли український народ згадує мільйони знищених голодом українців. Ми схиляємо голови і поминаємо усіх тих, хто 90 років тому прийняв мученицьку смерть від злочинної комуністичної влади. Геноцид, що відбувся на українських землях у 1932-33 роках не має терміну давності. Український народ ніколи не зможе забути ті страшні часи. Роками, століттями, допоки існуватиме цей світ, ми пам’ятатимемо цю страшну трагедію.

     Відділ мистецтв ДОБМ ім. М. Свєтлова рекомендує до перегляду художні фільми, що висвітлюють страшні події 90-річної давнини. Дивимось українське і пам’ятаємо задля того, щоб це жахіття ніколи не повторилося!

Фільм «Ціна правди» розповідає історію валлійського журналіста Гарета Джонса, який першим відкрив світу правду про Голодомор в Україні та інші жахливі злочини, скоєні комуністичною партією.

Відео – https://www.youtube.com/watch?v=VjlSDlqWiFw

Фільм «Поводир, або Квіти мають очі» (англ. The Guide) — український історичний драматичний фільм режисера і сценариста Олеся Саніна, в основу сюжету якого покладено мандри Радянською Україною американського хлопчика та українського сліпого бандуриста напередодні та під час Голодомору.

Відео – https://www.youtube.com/watch?v=IU8GE__JOjM

Ніколи знову!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?