Press "Enter" to skip to content

Привіт, друзі!

      Відділ мистецтв ДОМБ ім. М. Свєтлова щиро вітає усіх студентів зі святом! Бажаємо успіхів у навчанні та творчості, здійснення мрій, здоров’я та кохання! Хочемо познайомити вас із сумною, на жаль, історією виникнення свята Міжнародного дня студента та побажати, щоб кожне святкування було радісним та мирним!

     День студента почали святкувати у Лондоні в 1941 році на міжнародній зустрічі студентів. Свято присвячене трагедії. У цей день в 1939 році нацисти заарештували і розстріляли лідерів чеського Союзу студентів. 1200 студентів були заарештовані і відправлені у концтабір в Заксенхаузені. Дев’ятьох студентів і активістів студентського руху стратили без суду в застінках в’язниці в празькому районі Рузіне. За наказом Гітлера всі чеські вищі навчальні заклади були закриті до кінця війни. На честь цих подій на Всесвітньому конгресі студентів і був встановлений Міжнародний День студентів. В Україні День студента був призначений президентським указом в 1999 році.  Міжнародна мета цього свята – об’єднати студентів всього світу і підкреслити важливу роль цієї соціальної групи в житті і розвитку суспільства.  Сценарій святкування може бути різним. Свято тим і прекрасне, що кожен його відзначає по-своєму. Хтось організовує вечірку, а десь відбувається урочистий вечір. А в умовах карантинних обмежень бажано уникати масового скупчення людей і перенести привітання в онлайн-режим.

     Відділ мистецтв нагадує вам, шановні студенти творчих та педагогічних коледжів та вишів, що маємо для вас багато корисної на цікавої літератури: навчально-методичні посібники, ноти, сценарії свят, художні біографії видатних особистостей та аудіо — відео матеріали!

    З радістю чекаємо на вас у бібліотеці за наявності “зеленого” сертифікату вакцинації або негативного ПЛР-тесту. Дякуємо за розуміння!

#міжнародний_день_студента
#відділ_мистецтв

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?