Press "Enter" to skip to content

Вітаємо із Всесвітнім Днем рукоділля!

      16 листопада відзначається Всесвітній день рукоділля. Хоча це свято немає офіційного статусу, фонд ЮНЕСКО оголосив, що рукоділля прирівнюється до культурної спадщини світу. А для прихильників ручної праці це привід обмінятися досвідом та навчитися новому цікавому різновиду хобі.

      Сьогодні список видів рукоділля просто величезний. Всі їх можна розділити за категоріями в залежності від застосовуваного матеріалу, техніки виконання або предметів, які виходять. Речі можна створювати з: тканини і ниток; паперу; скла; дерева; каменю; натуральних матеріалів; маси для моделювання та ін. 

      Вітаємо сьогодні всіх майстрів та майстринь зі святом! Нехай кожне Ваше творіння буде витвором мистецтва! Успіху і натхнення! 

      Відділ мистецтв ДОМБ ім. М. Свєтлова пропонує багато цікавої і корисної літератури щодо різних видів рукоділля: вишивка, оригамі, плетіння, виготовлення квітів та ляльок з різноманітних матеріалів. У нашому відділі працює творча студія “Щастя у подарунок”, де на майстер-класах можна навчитись робити ляльки-мотанки та текстильні ляльки!

      Завжди раді бачити вас у нашому відділі (за виконанням умов карантинних обмежень), слідкуйте за нашими анонсами на інтернет-ресурсах бібліотеки!

#всесвітній_день_рукоділля
#відділ_мистецтв

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?