Press "Enter" to skip to content

Шановні друзі!

     Відділ мистецтв ДОБМ ім. М. Свєтлова  пропонує звернути увагу на безсмертні твори української класики! Навіть за радянських часів, у важкий для українського національного кінематографу період, українські режисери, актори та інші діячі кіномистецтва створювали шедеври екранізацій творів української класичної літератури! Ця добірка фільмів стане у нагоді викладачам української мови та літератури задля долучення учнів до читання української класики!

     Літературний текст тепер все частіше сприймається через кіно. Хороший фільм стимулює звернутись до літературного першоджерела. Якщо екранізація вийшла доброю, то часто серед книжкових рядків ми можемо уявити навіть обличчя акторів.

     Ці фільми нагадують українським глядачам, що наша література може з геніальною легкістю опинитись на великих екранах та спонукати до перечитування видатних творів! Дивіться та читайте! Наші знання — це наша Перемога! Докладніше за посиланням: https://oselyaua.com/10-ukrayinskyh-filmiv-znyatyh-za-motyvamy-tvoriv-ukrayinskoyi-literatury/?fbclid=IwAR3_h5qohZhAfEwLGFyulPWEzSTdD6jacHSnxtUazOmB4F3iQXTnvLXDlJo

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?