Press "Enter" to skip to content

Добірка цікавих книг

     Ведучі програми Ранок з Україною на каналі Україна Лілія Ребрик, Григорій Герман, Ірина Хоменко, Анатолій Анатоліч та Олександр Шадров склали добірку цікавих книг, читанню яких віддають перевагу в непростий для кожного українця час.

     📚1Телеведучий і блогер Анатолій Анатоліч радить кожному перечитати книги про Гаррі Поттера, автором яких є видатна британська письменниця Джоан Роулінг. Ведучий на початку війни навіть виходив у прямі ефіри щовечора, щоб почитати уривки улюблених книг українським дітям

Вибирайте будь-яку частину або читайте всі відразу. Ці книги актуальні і для дітей, і для дорослих, особливо зараз. Адже ця історія про любов, підтримку та самопожертву, які дають нехай і невидимий, але непереборний захист. Про мужність і силу, здатні подолати глобальне зло. Це зараз 100% історія про Україну», — прокоментував Анатолій Анатоліч.

     📚2Лілія Ребрик рекомендує зупинитися на класиці та перечитати Ремарка. За словами актриси, вперше роман Три товариша вона прочитала ще у 19 років і вже тоді усією душею переживала написане:

     «Дочитала її, умиваючись сльозами. Останні сторінки навмисне розтягувала довго-довго, щоб повністю поринути у свої відчуття. Пам’ятаю, як розривалося моє серце перед вибором, який постав перед головним героєм, — згадує акторка та ведуча. — Три товариші розривають душу. Але додадуть вам надії, віри та сил. І найбільше — фраза, що „все проходить“».

     📚3 Коли на душі тривожно, Олександр Шадров радить перечитати Біблію. А особливу увагу радить звернути на Книгу Псалмів: «Там відразу видно, чим війна закінчиться для нас і для наших ворогів. Невеликий спойлер — ми переможемо!» — каже ведучий.

    📚4Ірина Хоменко зупинилася на книгах Януша Корчака. Актриса та ведуча запевняє — вони нададуть сили всім батькам.

     «За життя цей автор написав багато чудових книг. Одна з найпрекрасніших — Як любити дітей. Саме зараз для мене вона як ніколи є актуальною, — зізнається Ірина Хоменко. — Ми часто нервуємо, буваємо безпорадними. Наші діти це бачать та переживають ще більше. Книга Корчака надає сил, нагадує, якими ми, дорослі, незважаючи на все, маємо бути для  наших діток».

     📚5Григорій Герман радить по можливості прочитати книгу Франка Герберта Дюна. Однак, якщо ви, як і телеведучий, читатимете її дітям віком від 4 до 7 років — деякі моменти краще пропускати. Але загалом, за словами Григорія Германа, ця книга навчить і дітей, і вас самих чогось класного та важливого.

     «Ця книга справді дуже нам усім підходить! Вона про те, що неможливо на 100% підготуватися до складних подій, які можуть статися в житті. Що завжди спочатку все йде не так, як нам хотілося б. Але й про те, що завжди — якщо правда на вашому боці, то й перемога — теж буде на вашому боці!» — прокоментував ведучий.

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?