В останній «ексклюзивний» день зими (бо 29 лютого буває далеко не кожного року) у молодіжному просторі бібліотеки відбулась чергова зустріч у дискусійному клубі Agora Speakers Dnipro. За ініціативи очільника зустрічі почали з повторення клубних стандартів проведення засідань, а саме з коротких характеристик кожної “клубної посади” та обов’язків, які треба виконувати. Таке нагадування, а ще загадки, в яких за описом необхідно було вгадати певну “посаду”, надзвичайно позитивно вплинули на хід засідання: все відбувалося плавно, чітко, а головне цікаво.
Без перебільшення всі 10 учасників зустрічі були залучені до процесу – уважно слухали двох “спікерів”, які почергово доповідали про зміст сучасного поняття “здоровий спосіб життя”, зупинившись як на традиційних аспектах (збалансоване харчування, гігієна, фізична активність, питний режим та достатній сон), так і на нових (обмеження використання сучасних електронних пристроїв, дружність оточення, інформаційна вибірковість).
Від “майстра гарячих запитань” та учасників клубу доповідачі отримали 5-7 запитань, відповідаючи на які, додатково розкрили тему.
Приємним висновком дискусії стало визнання факту, що читання книг теж впливає на формування здорового способу життя, бо дозволяє цікаво та змістовно відпочивати без гаджетів і давати мозку якісні “навантаження” і “живлення”.
Неформальними та змістовними були підсумкові доповіді “граматика”, яка вказала на декілька типових граматичних помилок, неодноразово припущених учасниками зустрічі, та “зберігача часу”, яка в свої чергу повідомила, що спікери, виступаючи, чудово впоралися з керуванням часом.
Не менш позитивно оцінив зустріч “евалюціоніс”, який під час виступів слідкує за їх якістю й визначає як сильні сторони, так і ті, над якими треба ще попрацювати.
Проте, найбільше піднесення у всіх учасників зустрічі викликала відповідь другого спікера на запитання: “Як довго тривала підготовка доповіді?”. Річ у тім, що фраза “…два тижня…” містила в собі все – системність, ретельність, відповідальність, наполегливість, старанність та грунтовність підготовки, адже зустрічі та обговорення проходять англійською, (ну, на 85 відсотків, щоб бути точним).
Наступне засідання дискусійного клубу призначене на 14 березня/15:00. Мова – англійська! Запрошуємо всіх бажаючих!
Віталій Мироненко
Ірина Файберг
Будьте першим, хто прокоментує