Press "Enter" to skip to content

В останній «ексклюзивний» день зими (бо 29 лютого буває далеко не кожного року) у молодіжному просторі бібліотеки відбулась чергова зустріч у дискусійному клубі Agora Speakers Dnipro. За ініціативи очільника зустрічі  почали з повторення клубних стандартів проведення засідань, а саме з коротких характеристик кожної “клубної посади” та обов’язків, які треба виконувати. Таке нагадування, а ще загадки, в яких за описом необхідно було вгадати певну “посаду”, надзвичайно позитивно вплинули на хід засідання: все відбувалося плавно, чітко, а головне цікаво.

Без перебільшення всі 10 учасників зустрічі були залучені до процесу – уважно слухали двох “спікерів”, які почергово доповідали про зміст сучасного поняття “здоровий спосіб життя”, зупинившись як на традиційних аспектах (збалансоване харчування, гігієна, фізична активність, питний режим та достатній сон), так і на нових (обмеження використання сучасних електронних пристроїв, дружність оточення, інформаційна вибірковість).   

Від “майстра гарячих запитань” та учасників клубу доповідачі отримали 5-7 запитань, відповідаючи на які, додатково розкрили тему.

Приємним висновком дискусії стало визнання факту, що читання книг теж впливає на  формування здорового способу життя, бо дозволяє цікаво та змістовно відпочивати без гаджетів і давати мозку якісні “навантаження” і “живлення”.

Неформальними та змістовними були підсумкові доповіді “граматика”, яка вказала на декілька типових граматичних помилок, неодноразово припущених учасниками зустрічі, та “зберігача часу”, яка в свої чергу повідомила, що спікери, виступаючи, чудово впоралися з керуванням часом.

Не менш позитивно оцінив зустріч “евалюціоніс”, який під час виступів слідкує за їх якістю й визначає як сильні сторони, так і ті, над якими треба ще попрацювати. 

Проте, найбільше піднесення у всіх учасників зустрічі викликала відповідь другого спікера на запитання: “Як довго тривала підготовка доповіді?”. Річ у тім, що фраза “…два тижня…” містила в собі все – системність, ретельність, відповідальність, наполегливість, старанність та грунтовність підготовки, адже зустрічі та обговорення проходять англійською, (ну, на 85 відсотків, щоб бути точним).       

Наступне засідання дискусійного клубу призначене на 14 березня/15:00. Мова – англійська!  Запрошуємо всіх бажаючих!

Віталій Мироненко

Ірина Файберг

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?