Press "Enter" to skip to content

Дивограй Олесі Омельченко

На сьогодні у творчому доробку талановитої сучасної письменниці Олесі Омельченко 15 книг, серед яких – драми у віршах, твори для дітей, прозові та поетичні, а також історико-філософсько-фантастичний роман-есе у віршах про рідний край «Дивограй», відзначений премією ім. П. Кононенка.

Авторка говорить: «Мій новий твір – це не тільки історія, починаючи від палеоліту, це і фантастика, яка веде у 5000 рік, це і казковість, одухотворена легенда про героїзм українського народу, рідного краю, заплетена у різнобарвнім розгалуженні сюжету».

Завантажити/почитати Дивограй” Олесі Омельченко:

“Дивограй”

Роман цінний як у пізнавальному (події розгортаються від палеоліту до 5000-тисячного року), так і у художньому значеннях.

У романі письменниця подає не лише історичні події, а і події космічного масштабу. Вірить у надзвичайну силу роду українського, у силу духу людства, у Всекосмічну справедливість, якщо вони засновані на Любові та чистоті думок, дій і помислів; у незнищуваність Життя, якщо Людина є Людиною!

Доктор філологічних наук Валентина Петрівна Біляцька написала до десятка дослідницьких робіт про Олесин роман, одну з яких надрукувала у Польщі.

Еліна Заржицька

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?