День народження Володимира Івасюка

    Мирного неба, дорогі шанувальники української пісні! Відділ мистецтв ДОБМ ім. М. Свєтлова радий повідомити, що 4 березня народився видатний український композитор і поет, фундатор української естрадної пісні Володимир Івасюк ( 1949-1979)! Твори свої Івасюк писав не тільки за велінням часу, але й зі значним його випередженням. Композитору вдалося влучно сплести в композиціях інструментально-танцювальні ритми свого часу з мелодикою і неповторним колоритом українського фольклору. Володимир Івасюк написав понад 107 пісень, серед яких знамениті “Червона рута”, “Водограй”, “Я піду в далекі гори”, тощо. 53 інструментальних твори, музику до кількох спектаклів. Професійний медик, скрипаль, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував свої пісні. Неординарний живописець.

     Цікаві подробиці з життя і творчості композитора, а також про загадкові обставини його смерті ви дізнаєтеся з книг, що чекають на вас у нашому відділі!

    А також пропонуємо послухати “Оду пісні”, присвячену Володимиру Івасюку. Її написала для багатотембрового готово – виборного баяну дніпровська композиторка, лауреатка міжнародних конкурсів Валентина Вірясова. Відділ мистецтв плідно співпрацює з цією талановитою авторкою, її виступи можна побачити у нашому відеопроектї “Музична вітальня”. Отже, “Ода пісні” на честь славнозвісного Володимира Івасюка в авторському виконанні:

https://www.youtube.com/watch?v=fKjCFk5drqI

Поділитися у соцмережах:

Дата

Бер 04 2023
Expired!

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.