Press "Enter" to skip to content

У січні долучилися до конкурсу хабів цифрової освіти,  оголошеному ВГО Українська бібліотечна асоціація за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, національного проєкту «Дія.Цифрова освіта» та за сприяння Програми розвитку ООН та Швеції.

Волонтер Хабу цифрової освіти Антоніна Саєнко розповіла молоді, що навчається та є учасниками проєкту “КІТ: КращаІгроТека”, про освітні серіали на платформі “Дія. Цифрова освіта”.  Студенти вищих навчальних закладів та учні шкіл зареєструвались для проходження тесту “Цифрограм 2.0”.

З 17 осіб , що брали участь у занятті пройшли тестування та отримали сертифікати п’ятеро. Отримані результати свідчать про те, що є ще питання, які треба вивчити.

Подану на конкурс заявку було зареєстровано під №38. На жаль, комп’ютер не обрав нашу бібліотеку із числа 121 учасника в якості переможця. Сподіваємось, пощастить наступного разу.

Усі охочі можуть отримати консультації з популярних послуг порталу Дія та проходити навчання на платформі Дія.Цифрова освіта в Хабі цифрової освіти нашої бібліотеки.

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?