Press "Enter" to skip to content

Мирного неба та гарного настрою, шановні друзі!

Відділ мистецтв ДОБМ ім. М. Свєтлова чекає у гості шанувальників живопису, художників — професіоналів та аматорів! Раді презентувати вам нове надходження фонду відділу мистецтв: альбом “Микола Жулінський. Живопис, графіка” зі світлинами робіт сучасного українського художника. Впевнені, вас зацікавить це яскраве видання! Дивимось та шануємо українське!

     Микола Жулінський – один із сучасних сумських художників, який пише картини з багатофігурними композиціями. Тематика його картин наповнена алегоріями та пасторалями. Микола Жулінський народився 1953 року в селі Чорна на Хмельниччині, навчався в Одесі (Одеське художнє училище імені М. Грекова) та Харкові (Харківський художньо-промисловий інститут, нині Харківська академія дизайну і мистецтв, спеціальність – художник-монументаліст). З 1985 року живе та працює в Сумах, викладає в Сумському державному педагогічному університеті.

      Роботи Миколи Жулінського вирізняються ліричністю, глибиною та художньою виразністю. Використані митцем творчі прийоми – “холодний” передній план, виконані теплими фарбами тіні, світлові контури – насичують зображення сонячним світлом та створюють відчуття дива життя.

     Запрошуємо поціновувачів сучасного українського живопису до нашої бібліотеки для більш детального знайомства з творчістю художника!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?