Press "Enter" to skip to content

Працюємо із задоволенням.

Багато хто зараз вимушений працювати вдома і робити це потрібно чітко та якісно. Але як цього навчитися? Як «прийти на роботу», коли знаходишся там, де зазвичай відпочиваєш? Адже це може бути не так просто, як здається на перший погляд. Наше життя складається із простих непомітних ритуалів та звичок і коли ми раптово від них відмовляємося наслідки можуть бути дуже несподівані. Так як же бути?

По-перше, не варто нехтувати своїми звичними ранковими діями, навіть якщо вони здаються не зовсім актуальними. Працювати за нотбуком прямо під ковдрою спокуслива ідея, але мало хто може бути однаково продуктивним і на софі, і на офісному стільці. Обов’язково потрібно дати зрозуміти організму, що ви не вдома, ви на роботі. Тому підйом і вперед. Зрозуміло, що ви не будете нікуди йти, чи їхати, але все одно варто виконати ваші ритуали зборів – вдягнутися, причепуритися, зварити каву, тощо. Поки ви це все повторюєте, ваш мозок автоматично налаштовується на роботу.

По-друге, плануйте. Плануйте ще звечора, який об’єм ви маєте зробити обов’язково, а що буде просто бажано. Розподіляйте роботу так, щоб між етапами можна було робити обідню та короткі технічні перерви – пройтися по квартирі, розслабити плечі, подивитися у вікно, почухати кота…

А ввечері повертайтеся додому, не затримуйтеся на роботі. Зробіть це так само як вранці, намагаючись нічого не пропустити. Так ви дасте тілу сигнал, що можна відпочивати. Не варто розмивати кордони між роботою і домівкою, ми зараз і без цього відчуваємо негативний вплив навколишньої ситуації.

Бережімо себе та будьмо здорові.

 

Автор статті: Іванова Серпентіна, працівник ДОМБ.

Ілюстрація користувача бібліотеки Сергія Іванова.

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?