Press "Enter" to skip to content

«Що краще: фільм чи книга?»

Запрошуємо проголосувати!
«Що краще: фільм чи книга?»

    24 січня (1963) День народження казкара-лірника, сценариста, актора і телеведучого Сашка Лірника (справжнє ім’я Олександр Іванович Власюк). Тож…
    Читайте, дивіться і обирайте – казка Сашка Лірника «Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід» чи фільм «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке»?
 
Посилання на фільм – https://youtu.be/qDUXKrDgEo4
 
 
    Щовівторка (з 3 листопада 2020 р.) бібліотека пропонує вам зробити вибір. Голосуйте: ставте у коментарі «1» – якщо краще книжка і «2» – якщо фільм (мультфільм).
 
Що краще для вас: книга чи фільм, знятий на її основі?
    Міркування щодо того, що ліпше: книга чи фільм, поділяються. Можна навести безліч аргументів на захист того чи іншого засобу пізнання світу і саморозвитку.
    Є кінолюби, які не відмовляються від прочитання цікавих книжок, проте є й шанувальники літератури, які залюбки переглянуть захоплюючий фільм. Ймовірно ідеальних фільмів не існує, тому кінематограф ніколи не зможе витіснити книги з життя людини. Класика є класика. Які б не були екранізації, більшість творів все одно будуть краще кінострічки.
    Дивіться фільми, читайте книжки. Одне іншому не заважає, будь-який вид творчості допомагає людині розвиватися. Так чому б не черпати інформацію з багатьох джерел.
    Тому на питання, що краще – читати книгу чи дивитися екранізацію твору, – кожна людина має свою відповідь. Той, у кого є талант читача й багата уява, скоріше за все, візьме книгу в руки. Фільм і книга різні форми творчості і тому сприймаються та оцінюються по-різному. Можливо, порівнювати їх і не треба. Чи треба?..
Проголосувати можна на сторінці бібліотеки у Фейсбуці за посиланням
Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?