Press "Enter" to skip to content

Серпень у бібліотеці

     Бібліотека – молодіжний простір, робота якого спрямована на створення належних умов для розвитку молоді, надання їй широкого спектру послуг на безоплатній основі для забезпечення змістовного та якісного дозвілля.

     Тут молоді люди мають змогу раціонально і з користю використовувати свій час, виявити всі свої приховані таланти, відпочити в компанії однолітків, дізнатися останні новини. Завдяки організації культурного відпочинку і дозвілля молодь має можливість урізноманітнити способи проведення вільного часу, щоб стати цікавою та активною людиною.

     Дозвіллєвих послуг у бібліотеці дуже багато, коротко розкажемо лише про літні:

     Бібліотечна ігротека. Всі охочі мають змогу пограти тут в настільні ігри “Манчкін”, “Зіркова імперія”, “Аліас”, “Підземелля і дракони”, “Цитадель”, “Джанга” тощо. Це безкоштовно, зазвичай щонеділі з 15:00, тривалість 2-3 години, та можна приходити постійно, в режимі роботи бібліотеки.

     CinemaQuiz. Вікторини за мотивами улюблених анімаційних та художніх фільмів. Неділя-четвер. Початок за домовленістю, безкоштовно, тривалість 30 хв-1 год

     3D-fantasy. Розвиваючі заняття з 3D-ручкою у Інтернет-центрі бібліотеки. Працівник центру навчає працювати з 3D ручкою, зацікавлює з першого заняття, розвиває фантазію та допомагає реалізовувати свої ідеї. Заняття проходять: субота – 11:00, неділя – 12:00; тривалість 60 хв. Вартість 20 грн (оплачуються витратні матеріали).

     Сhildren’s cinema. Коментований показ художніх та анімаційних фільмів українського та зарубіжного виробництва для дітей і підлітків задля якісного та цікавого проведення літніх канікул. Щопонеділка та щосереди 15.00-17.00, безкоштовно.

      Чарівні звуки вінілу. Прослуховування музики на платівках. Щовівторка та щочетверга 15.00-17.00, безкоштовно.

     Майстер-класи з виготовлення паперових квітів та тварин. Безкоштовно, постійно, в режимі роботи бібліотеки.

     Дивись українською. Кінопоказ кращих світових мультфільмів з українським озвучуванням. Щосуботи о 16.00, безкоштовно.

    Музичне літо. Співаємо караоке з 13:00 по 15:00 у відділі мистецтв 08.08 та 29.08, безкоштовно.

    І звичайно ж знайомство з книжковими новинками. Безкоштовно, постійно, в режимі роботи бібліотеки та на сайті dobm.dp.ua. На сайті та сторінці ФБ “Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова” ви дізнаєтеся про всі наші послуги, переглянете анонси заходів та отримаєте відповіді на запитання.

      А ще краще просто приходьте!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?