Press "Enter" to skip to content

«Що краще: фільм чи книга?»

Запрошуємо проголосувати!
«Що краще: фільм чи книга?»
    3 жовтня українці святкують День працівників освіти (професійне свято педагогів України відзначається щорічно в першу неділю жовтня). Тож…
     Читайте, дивіться і обирайте – роман Решата Нурі Гюнтекіна “Корольок — пташка співоча”  чи однойменний семисерійний мінісеріал (1986 р.)

Корольок — пташка співоча /4 серія 1986 – https://youtu.be/S03RZ1JgoMk

Корольок — пташка співоча /5 серія 1986 – https://youtu.be/35oiLAbSK8E

Корольок — пташка співоча /6 серія 1986 – https://youtu.be/VS0YupVK0DY

Корольок — пташка співоча /7 серія 1986 – https://youtu.be/HAuBn6B0hxs

    Що краще для вас: книга чи фільм, знятий на її основі?
Міркування щодо того, що ліпше: книга чи фільм, поділяються. Можна навести безліч аргументів на захист того чи іншого засобу пізнання світу і саморозвитку.
Є кінолюби, які не відмовляються від прочитання цікавих книжок, проте є й шанувальники літератури, які залюбки переглянуть захоплюючий фільм. Ймовірно ідеальних фільмів не існує, тому кінематограф ніколи не зможе витіснити книги з життя людини. Класика є класика. Які б не були екранізації, більшість творів все одно будуть краще кінострічки.
Дивіться фільми, читайте книжки. Одне іншому не заважає, будь-який вид творчості допомагає людині розвиватися. Так чому б не черпати інформацію з багатьох джерел.
Тому на питання, що краще – читати книгу чи дивитися екранізацію твору, – кожна людина має свою відповідь. Той, у кого є талант читача й багата уява, скоріше за все, візьме книгу в руки. Фільм і книга різні форми творчості і тому сприймаються та оцінюються по-різному. Можливо, порівнювати їх і не треба. Чи треба?..

Проголосувати можна за посиланням

#фільмчикнига
#фільм_чи_книга

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?