Запрошуємо проголосувати!
«Що краще: фільм чи книга?»
9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови. Відома українська поетеса та письменниця Ліна Костенко сказала: «А ви думали, що Україна так просто. Україна – це супер. Україна – це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни».
Сьогодні, святкуючи свято розвитку державної мови, пишаймось тим, що ми українці, молімось за свою Державу, будьмо вірними їй і сильними духом з нагоди свята. Пропонуємо прочитати/переглянути патріотичний твір. Тож…
Читайте, дивіться і обирайте – роман Андрія Кокотюхи «Червоний» чи однойменний український історичний фільм.
Посилання на фільм – https://youtu.be/5XvULDJnU0s
Що краще для вас: книга чи фільм, знятий на її основі?
Міркування щодо того, що ліпше: книга чи фільм, поділяються. Можна навести безліч аргументів на захист того чи іншого засобу пізнання світу і саморозвитку.
Є кінолюби, які не відмовляються від прочитання цікавих книжок, проте є й шанувальники літератури, які залюбки переглянуть захоплюючий фільм. Ймовірно ідеальних фільмів не існує, тому кінематограф ніколи не зможе витіснити книги з життя людини. Класика є класика. Які б не були екранізації, більшість творів все одно будуть краще кінострічки.
Дивіться фільми, читайте книжки. Одне іншому не заважає, будь-який вид творчості допомагає людині розвиватися. Так чому б не черпати інформацію з багатьох джерел.
Тому на питання, що краще – читати книгу чи дивитися екранізацію твору, – кожна людина має свою відповідь. Той, у кого є талант читача й багата уява, скоріше за все, візьме книгу в руки. Фільм і книга різні форми творчості і тому сприймаються та оцінюються по-різному. Можливо, порівнювати їх і не треба. Чи треба?..
Проголосувати можна на сторінці бібліотеки у Фейсбуці за посиланням
#фільмчикнига
#фільм_чи_книга