Press "Enter" to skip to content
Запрошуємо проголосувати!
«Що краще: фільм чи книга?»
     14 грудня 1840 р. народився український письменник (поет, драматург, прозаїк), театральний і культурний діяч, один з корифеїв українського побутового театру Михайло Старицький, автор популярних творів «Різдвяна ніч», «Утоплена», «Сорочинський ярмарок», «Тарас Бульба», «Циганка Аза», «Чорноморці», «За двома зайцями» та ін.
     Усі ви знаєте легендарний фільм «За двома зайцями», знятий за однойменною п’єсою Михайла Старицького. Проте сьогодні ми пропонуємо на ваш розсуд менш відомий драматичний твір цього автора – «По-модньому», екранізація якого побачила світ 1992-го року. Тож…
      Читайте, дивіться і обирайте – п’єса Михайла Старицького «По-модньому» чи фільм?
Посилання на фільм – https://youtu.be/IgvcXdDLsVw
Що краще для вас: книга чи фільм, знятий на її основі?
     Міркування щодо того, що ліпше: книга чи фільм, поділяються. Можна навести безліч аргументів на захист того чи іншого засобу пізнання світу і саморозвитку.
     Є кінолюби, які не відмовляються від прочитання цікавих книжок, проте є й шанувальники літератури, які залюбки переглянуть захоплюючий фільм. Ймовірно ідеальних фільмів не існує, тому кінематограф ніколи не зможе витіснити книги з життя людини. Класика є класика. Які б не були екранізації, більшість творів все одно будуть краще кінострічки.
     Дивіться фільми, читайте книжки. Одне іншому не заважає, будь-який вид творчості допомагає людині розвиватися. Так чому б не черпати інформацію з багатьох джерел.
     Тому на питання, що краще – читати книгу чи дивитися екранізацію твору, – кожна людина має свою відповідь. Той, у кого є талант читача й багата уява, скоріше за все, візьме книгу в руки. Фільм і книга різні форми творчості і тому сприймаються та оцінюються по-різному. Можливо, порівнювати їх і не треба. Чи треба?..
     Проголосувати можна на сторінці бібліотеки у Фейсбуці за посиланням
#фільмчикнига
#фільм_чи_книга
 
Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?