Press "Enter" to skip to content

Запрошуємо проголосувати!
«Що краще: фільм чи книга?»

    Читайте, дивіться і обирайте – Чарльз Диккенс книжка «Різдвяна пісня у прозі» чи фільм «Скрудж, або примара Марлі» (1901 р.)?

    Автором першого фільму за мотивами твору Чарльза Диккенса став Уолтер Бут, режисер «Різдво містера Піквіка». Картина під назвою «Скрудж, або примара Марлі» вважається ранньою екранізацією творів Діккенса, що збереглася. У фільмі були використані вражаючі для того часу спецефекти. До наших днів дійшла лише частина плівки (близько трьох хвилин із п’яти). Пропонуємо вам переглянути фрагменти фільму – https://youtu.be/ljyRQUDd4oM

    Щовівторка (з 3 листопада 2020 р.) бібліотека пропонує вам зробити вибір. Голосуйте: ставте у коментарі «1» – якщо краще книжка і «2» – якщо фільм (мультфільм).

Що краще для вас: книга чи фільм, знятий на її основі?

    Міркування щодо того, що ліпше: книга чи фільм, поділяються. Можна навести безліч аргументів на захист того чи іншого засобу пізнання світу і саморозвитку.

   Є кінолюби, які не відмовляються від прочитання цікавих книжок, проте є й шанувальники літератури, які залюбки переглянуть захоплюючий фільм. Ймовірно ідеальних фільмів не існує, тому кінематограф ніколи не зможе витіснити книги з життя людини. Класика є класика. Які б не були екранізації, більшість творів все одно будуть краще кінострічки.

    Дивіться фільми, читайте книжки. Одне іншому не заважає, будь-який вид творчості допомагає людині розвиватися. Так чому б не черпати інформацію з багатьох джерел.

    Тому на питання, що краще – читати книгу чи дивитися екранізацію твору, – кожна людина має свою відповідь. Той, у кого є талант читача й багата уява, скоріше за все, візьме книгу в руки. Фільм і книга різні форми творчості і тому сприймаються та оцінюються по-різному. Можливо, порівнювати їх і не треба. Чи треба?..

Проголосувати можна за посиланням

#фільмчикнига
#фільм_чи_книга

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?