Press "Enter" to skip to content

    Цього року до Всеукраїнського дня бібліотек Свєтловка разом з партнерами підготувала та провела свято в стилі БібліотекаLIVE.

    На підході до бібліотеки увагу перехожих привертала фантастична фотозона «Читання окриляє» та незвична книжкова інсталяція, представлена на стільцях. Поруч із ними розташувався бібліотечний супермаркет, де користувачі бібліотеки мали змогу виграти будь-яку послугу. Трохи вище, на майданчику біля входу до бібліотеки, розташувалася локація книжкового релаксу: “Книга… Кава… Релакс… “, де відвідувачі та перехожі мали змогу посидіти у затишку з цікавими книгами та гарячою кавою. Книги були всюди — їх можна було почитати у наметі, переглянути на відкритій інсталяції навпроти бібліотеки та під час лінгво-вікторини, виграти у книжкову лотерею і звичайно ж взяти у самій бібліотеці. Гостей свята розважав веселий клоун, який встигав всюди.

    А ще гості могли послухати і подивитись святкову концертну програму, що підготувала молодь з Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки та Старокодацького будинку культури. Після концерту на імпровізований подіум вийшли літературні герої. Юні читачі підготували костюмоване дефіле,

а глядачі намагалися здогадатися, хто саме зараз перед ними.
    У молодіжному просторі бібліотеки йшли майстер-класи з виготовлення святкових сувенірів, а за правильну відповідь на запитання мобільної вікторини відвідувачі отримували запашні яблука. Завершила святкування Всеукраїнського дня бібліотек ігрова косплей-вечірка в молодіжному просторі.

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?