Press "Enter" to skip to content
Тотальний бойкот російської книги у світі!
 
     Український інститут книги закликає світову книжкову спільноту зупинити поширення російських наративів через книговидання та інші культурні продукти ❌
     Повномасштабне вторгнення в Україну, що почалося вранці 24 лютого цього року, було б неможливе без потужної пропаганди, якою Росія багато років отруює інформаційний і культурний простір усього світу — як через медіа, так і через культурні продукти, серед яких одну з ключових ролей відіграє література та книговидання. Ця пропаганда вводить в оману мільйони громадян в усьому світі, залякує та роз’єднує, сіє ворожнечу й переконує у величі режиму, нелюдського у своїх цінностях і методах.
     Європейська мовна спілка вже заборонила участь російських гуртів у Євробаченні, YouTube зупинив монетизацію телекомпанії RT у всьому світі, а Facebook заборонив державним російським ЗМІ рекламу та монетизацію.
 
‼️Проте Український інститут книги вважає, що бойкот треба розширити і накласти нові санкції, які ізолюють Росію та зупинять російську експансію інструментами культури:
1) зупинити розповсюдження книг російських авторів через онлайн-платформи, дистриб’юторів, офлайн та онлайн книгарні;
2) зупинити купівлю прав у російських видавців та продаж власних ліцензій російським видавцям;
3) скасувати участь стенду Росії, російських видавництв, культурних центрів та авторів у всіх міжнародних книжкових виставках та літературних фестивалях;
4) припинити надання грантів на переклади творів сучасних російських авторів.
 
     Повний текст листа читайте тут: https://cutt.ly/UAty34M
     Підтримати звернення можна через гугл-форму тут: https://cutt.ly/VAto3eu
Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?