Press "Enter" to skip to content

Бібліотека підтримала заклик УБА до участі у Всесвітньому тижні медійної та інформаційної грамотності. І залучила до його проведення партнерів. Як не потрапити в халепу та як убезпечити себе під час спілкування у соцмережах, користування месенджерами та мобільними додатками? Офіцери Патрульної поліції Дніпропетровської області Катерина та Дмитро підготували відео-відповіді на ці та інші запитання щодо безпеки в Інтернеті. Відвідувачі нашого сайту та сторінок бібліотеки у соцмережах мали змогу його переглянути. Інший наш партнер – бібліотека ДНУ, отримавши від нас інформацію про тиждень і інтернет- посилання, запропонувала викладачам Факультету систем і засобів масової комунікації в умовах дистанційного навчання перевірити знання студентів з медіаграмотності за допомогою онлайн-гри «Медіаграмотна місія».

Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова відкрила тиждень проведенням міні-тренінга «Я у кіберпросторі». Для  ознайомлення з правилами безпечної поведінки в Інтернеті підлітки здійснили відео подорож “Мій безпечний електронний світ” . На практичних заняттях із задоволенням ставили лайки чи дизлайк різним ситуаціям, які можуть виникнути при спілкуванні  в Інтернеті. Насамкінець  отримали «шпаргалку» –листівку-пам’ятку «10 правил Інтернет-безпеки».

Протягом тижня користувачі бібліотеки офлайн і онлайн знайомились з книжковою виставкою «Маніпуляції в медіа, як їм протистояти».

У відділі абонемента з дітьми проводилися індивідуальні бесіди та вікторина біля виставки «Безпека дітей в Інтернеті», а батьки отримали рекомендації « Як забезпечити безпеку дітей в мережі Інтернет».

Відділ мистецтв підготував для розміщення на сайті бібліотеки і у соцмережах мультимедійний огляд публікацій журналу «Музичний керівник» за 2016 – 2020 р. р. «Медіа + музика», про медіа-простір на допомогу музичному керівнику з посиланнями на цікаві сайти, які допоможуть в роботі педагога.

29 жовтня до нас завітали студенти Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій. Вони познайомились з проєктом Міністерства цифрової трансформації України «Дія. Цифрова освіта» та почали навчання за темою «Про кібербулінг для підлітків». Продовжать заняття в аудиторіях та вдома.

В рамках Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності студенти Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій перевіряли свої знання з медіаграмотності за допомогою онлайн-гри «Медіаграмотна місія». Почали віртуальну подорож фабрикою брехні, яка заполонила місто пропагандою, маніпуляціями, дезінформацією та фейками. У вільний час медіабетмени продовжать спроби врятувати населення від шкідливого інформаційного впливу Фабрики брехні, аби не дати пропаганді, джинсі і фейкам захопити світ.

Працівники бібліотеки теж вирішили взяти участь у тижні і взяли участь у практикумі роботи з сервісом відеоконференцій «Я ZOOMію!».

Тиждень проминув змістовно, цікаво і весело! До нових зустрічей офлайн і онлайн!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?