Press "Enter" to skip to content

23 серпня бібліотека жваво підтримала святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України містянами.

На святковій молодіжній толоці «Під кольорами віри та добра» талановита молодь нашого міста мала змогу публічно виразити свої привітні почуття до України. Токар Вероніка читала власні вірші присвячені нашій країні. Гімнастка, Шаповал Ангеліна, презентувала танок з булавами., Шведов Дмитро заспівав пісню «Перлина Україна». А наприкінці юнаки та дівчата з весело танцювали всією юрбою під українські пісні.

Працівники бібліотеки разом з волонтеркою, краєзнавицею, Світланою Головко провели для гостей свята краєзнавчий квест TrueДніпро вулицями міста. Під час проходження квесту учасники дізналися історію літературного музею, першого банку Дніпра, будинку центрального універмагу та готелю «Україна».

В молодіжному просторі пройшов Марафон українського кіно де демонстрували класику українського кінематографу.

І звичайно ж не обійшлося без книг. Працівники бібліотеки підготували та представили книжково-ілюстративні виставки «Благословенний Прапор України», «Живи і процвітай, моя Державо!» та літературну мапу сучасної України у вигляді книжкового розвалу.

А в медіа-центрі всі бажаючі сплели собі чудові брелки та браслети під час майстер-класу з мотузкового плетіння, який провели наші волонтерки з Педагогічного коледжу.

Ми вдячні дітям КЗО СЗШ № 2 і співорганізаторам та учасницям проекту «Голос жінки має силу», Наталі Вікторівні Курдюковій та Наталі Пилипівні Архангельській, за свято Дня Незалежності України, яке ми разом подарували містянам Дніпра.

Свєтловка подбала також і про те, щоб усі святкові заходи були організовані та проведені з урахуванням правил безпеки під час карантину та зі збереженням дистанції між відвідувачами.

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?