Press "Enter" to skip to content
     У ніч з 8 на 9 травня був підписаний Акт про беззастережну капітуляцію Німецьких збройних сил, тому 9 травня стало святкуватися як День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
      Сьогодні, коли в Україні ідуть бойові дії з російськими загарбниками, багато дорослих з дітьми покинули свої домівки і знайшли притулок у м. Дніпрі. В шелтері для переселенців (вул. Каруни,1) проживають сім’ї, де багато дітей. Фахівці ДОБМ ім. М. Свєтлова допомагають дітям забути страшні події, в яких вони перебували. Ми регулярно відвідуємо цей Шелтер, проводимо різноманітні майстер-класи для молодих батьків з дітьми, ігротеку, долучаємо до цієї доброї справи волонтерів.
 
      9 травня ми запропонували зробити пташку-мотанку в кольорах українського Прапора, яка символізує мир та волю нашого народу. Присутні активно взяли участь у майстер-класі. Кожен зробив собі таку пташку. Після закінчення нашої майстерні дітей почастували смачними яблуками.
      Цього разу до нас приєдналися студенти Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури. Вони провели для дітей інтерактивну гру.
Дякуємо за співпрацю!
 
Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?