Press "Enter" to skip to content

Пропонуємо вашій увазі відео майстер-клас живопису тушшю та акварельними фарбами. Ця техніка легка у виконанні й дозволяє розслабитися, відволіктися від усього, спостерігаючи як туш та фарба повільно розтікаються на папері, створюючи чудернацькі візерунки. В Китаї при малюванні в техніці тушевого живопису ніколи не користуються олівцем та не роблять попередній малюнок, вважається, що туш та пензлик самі зроблять своє діло, а майстер лише додає остаточні розчерки.

Китайський живопис або Гохуа (кит. 中国传统绘画) – термін для позначання традиційного китайського живопису з традиційним використанням матеріалів та інструментів.

Назва «гохуа» – «живопис нашої країни» виникла лише на зламі XIX–XX століть як протиставлення назві Сиянхуа, що означає «заморський». Є ще одна позначка живопису за технікою виконання – Шуймохуа, тобто живопис чорною тушшю, притаманний Китаю, і Юхуа – заморський живопис олійними фарбам. В Китаї в XX–XXI столітті було співіснування обох різновидів живопису. Є майстри, що дотримуються традиційних матеріалів і техніки, як Сюй Бейхун, 1885–1953, Хун І,  і ті, що перейшли на олійні фарби. До XX століття Гохуа пройшов довгий шлях розвитку. В китайському живописі є і стінописи, фрески, і живопис на речах домашнього вжитку: китайські ширми, віяла, тощо

 

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?