Press "Enter" to skip to content

Мирного неба та гарного дня, шановні друзі!

Ділимося з вами радісною подією!

Сьогодні відбулась дуже цікава зустріч в онлайн — форматі, яку провела бібліотекарка відділу мистецтв Галина Гаращенко: вокальний майстер-клас “Пісні вільної України” на честь Дня гідності та свободи. У заході взяли участь учні  і вчителі Дніпровської СЗШ № 123 та  Просянського ліцею Малоомихайлівської сільради Синельниківського району Дніпропетровської області. Співробітниця відділу мистецтв бібліотеки розповіла історію створення славнозвісної пісні “Червона калина” і всі учасники заходу залюбки виконали її разом. Саме цю старовинну стрілецьку пісню було обрано для спільного виконання тому, що вона робить нас сильними у 21 столітті завдяки духовному єднанню з нашими пращурами, що співали її як гімн українського національно-визвольного руху. Далі прозвучала пісня “Я кажу “ні” жахливій цій війні” на текст Ю.Рибчинського, що був написаний 25 лютого цього року. Підлітки з великою цікавістю слухали пісню, а деякі навіть зі сльозами на очах. Вчителька Просянського ліцею Саєнко Марина Сергіївна розповіла як потерпала від ворожих обстрілів їхня громада, як рашисти зруйнували будівлю ліцею. Усі учасники зустрічі щиро побажали скорішого закінчення війни і відновлення навчання у ще кращому, відбудованому закладі! Класний керівник 6Б класу СЗШ № 123 Михайло Григор’єв запропонував провести хвилину мовчання пам’яті загиблих українських воїнів.

      Бібліотекарка відділу мистецтв запросила учнів дніпровської школи до бібліотеки, а друзів з області приєднуватися до наших онлайн-програм і заходів, щоб зростати культурними і освіченими, патріотами, гідними тої свободи, що століттями виборювали наші пращури і виборюємо усі ми зараз!

     Відділ мистецтв ДОБМ ім. М. Свєтлова щиро дякує за допомогу в організації онлайн — зустрічі і співпрацю вчителю СЗШ № 123 Михайлу Григор’єву і вчительці Просянського ліцею Маломихайлівської сільради Синельниківського району Марині Саєнко!

Разом до Перемоги! Слава Україні!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?