Press "Enter" to skip to content

     Відомий український журналіст, письменник і поет, який довгі роки пропрацював на ниві дитячої літератури. Творчість Володимира Рутківського (16.04.1937 – 31.10.2021) – це захоплюючі історії для дітей, в яких автор нерідко змішує історичну дійсність з фантастичними мотивами для створення інтригуючих пригодницьких сюжетів. За свої твори письменник неодноразово удостоювався почесних літературних премій, в тому числі від медіакорпорації «Бі-бі-сі» та Національної премії України ім. Тараса Шевченка.

      Серед найвідоміших творів автора фентезі – екранізований у 2020 році роман «Сторожова застава» та тетралогія «Джури» про пригоди козаків-характерників Швайки, Грицика та Санька.

     Читати книги Володимира Рутківського варто всім поціновувачам якісної дитячої літератури, а також тим батькам, які хочуть зацікавити дітей читанням художньої літератури.

     До 85-річчя від дня народження відомого українського дитячого писменника у нашому відділі абонемента представлено книжкову інсталяцію «Книжкова світлиця: їх знають, люблять та читають». Твори В. Рутківського дійсно користуються великою популярністю серед користувачів, особливо підлітків. Хочеш поринути у світ пригод? Приходь до нас, читай та пізнавай!
                                                                  Щиро ваш «Абонемент Свєтловка»

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?