Press "Enter" to skip to content

З Міжнародним Днем захисту дітей!

      1 червня – перший день літа, в який відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні.

      Шановні молоді батьки! Ми розуміємо, як важко зараз вам зберігати життя і здоров’я своїх діточок, і бажаємо  у цьому сил і терпіння, адже ви зберігаєте майбутнє України, щасливої суверенної держави, якою вона неодмінно буде!Тому 1 червня разом з Міжнародним днем захисту дітей ми святкуємо і День батьків! Але як же розважити свою малечу, відволікти від думок про війну та страшних спогадів? Відділ мистецтв ДОБМ ім. М. Свєтлова пропонує вашій увазі добірку цікавих українських мультфільмів для сімейного перегляду! Дивіться разом зі своїми дітками!  Щастя вам та мирного неба над Україною!  же розважити свою малечу,  років
      Сімейний анімаційний фільм «Микита Кожум’яка», який став першим українським 3D-мультфільмом, продовжує історію відомого героя Кирила Кожум’яки, який переміг останнього Змія, тільки головним героєм цієї історії став його 12-ти річний син Микита, який не володіє дивною фізичною силою батька і тільки завдяки силі характеру повинен перемогти Змія та врятувати світ. У чарівному світі Микиту та його нових друзів буде чекати багато смішних і динамічних пригод. Це дивовижна казка із захопливим сюжетом і щасливим кінцем, в якій розповідається про щирі почуття, справжню дружбу, і про те, що справжнє геройство не в фізичній силі, а в силі духу.

Відео – https://www.youtube.com/watch?v=iUIblK2zN8Q

     “Моя країна — Україна”. Перший в Україні краєзнавчий, пізнавальний, патріотичний анімаційний серіал. Кінопроект містить в собі краєзнавчий, історичний та культурологічний матеріали. Кожна серія, то подорож Україною з легендами та історією рідного краю. Фільми цього серіалу формують національну свідомість, гордість за свою країну, допомагають виховувати майбутнє покоління українців.

Відео – https://youtu.be/XhVhZWabfAk

      “Пригоди Котигорошка та його друзів” – серіал режисерки Ярослави Руденко-Шведової, створений на основі українських народних казок та міфів. У чотирисерійному анімаційному фільмі йдеться про богатиря, який разом зі своїми вірними товаришами подорожує світом. На браву компанію чекає безліч авантюр і зустрічей із колоритними персонажами: лісовиком, велетнем, чортами та іншими героями казок. Чи зможуть друзі впоратися з хитрими і, найчастіше, дуже могутніми пройдисвітами? За словами режисера та співценариста серіалу Ярослави Руденко-Шведової, «Пригоди Котигорошка» – це, передусім, веселі історії, в основі яких лежить український фольклор, народні казки, міфи: «Ми зняли їх так, щоб діти сміялися, а дорослі всміхалися».

Відео – https://www.youtube.com/watch?v=eBlR2B8cwWk

 

Хештег

#ДОБМімМСвєтлова
#відділ_мистецтв
#МіжнароднийДеньЗахистуДітей

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?