Press "Enter" to skip to content

Шановні друзі!
Ділимося з вами дуже приємною подією!

      Сьогодні, 16 липня,  “Музична вітальня” відділу мистецтв ДОБМ ім. М. Свєтлова відчинила свої двері для школярів-волонтерів, які плетуть маскувальні сітки, і славних воїнів ЗСУ! Відбулася дуже зворушлива зустріч наших захисників — представників військової частини А2533 ПК “Схід” з учнями шкіл № 15 і 46 та їх батьками, які об’єдналися в команду “Нащадки Ельзи для ЗСУ” і сплели маскувальні сітки та “кікімори” для військових! Заступник командира з морально-психологічного забезпечення Ірина Палун висловила подяку дітям та їх мамам, вручила вимпел і грамоту від ЗСУ. Теплі слова захоплення волонтерською діяльністю, активною громадянською позицією і патріотизмом учнів прозвучали від воїнів Олексія Третяка і Олександра Владімірова.

     Співробітниця відділу мистецтв Галина Гаращенко підготувала для гостей “Музичної вітальні” концертну програму. У її виконанні прозвучали українські народні та естрадні пісні, А знамениту “Червону калину” заспівали разом усі учасники заходу! Далі діти та підлітки із захопленням взяли участь у ігротеці, яку цікаво провів співробітник “молодіжного простору” Даніїл Перфілов. Школярі познайомилися з усіма відділами бібліотеки та новинками книжкового фонду.

     Слова щирої подяки за наше життя, за наш спокій і побажання спільної Перемоги над рашистськими загарбниками висловили військовим і мами учнів.

     Бібліотека приєднується до усіх слів шани і вдячності нашим славним захисникам і дітям-волонтерам. І особливо дякує за організацію сьогоднішньої зустрічі воїну Олексію Третяку! Також велика подяка ресторану “Пастораль” і його керівникові Леоніду Швачко за солодкі смаколики для дітей! Сподіваємось на наступні зустрічі, завжди раді бачити всіх у нашій бібліотеці!

 

Переможемо разом! Слава Україні!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?