Press "Enter" to skip to content

В Україні запускають акцію
“Шевченко закликає, Україна перемагає”: як долучитися

 
     Тарас Шевченко – національний символ українського народу, який пробудив українську душу та утвердив духовну основу народу для боротьби проти поневолення Російською імперією. Як і раніше, його життєвий шлях і творчість надихають мільйони українців світу на боротьбу за вільну Україну.
Загальнонаціональна акція “Шевченко закликає, Україна перемагає!” покликана підняти український дух та волю до спротиву, мобілізувати як українців, так і весь світ на боротьбу з ворогом за відновлення територіальної цілісності та перемогу України.
 
     🔵🟡До 9 березня, дня народження Тараса Шевченка Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь закликає відомих людей, політиків, урядовців, лідерів громадської думки, військових, усіх українців, усіх людей доброї волі у важкі для України часи надихнутися силою шевченківського слова, прочитати його своїм побратимам і посестрам, дітям чи друзям.
 
      Також за можливості просимо записати і поширити в соцмережах тексти, малюнки, дописи, відеоролики з декламуванням актуальних рядків поета під хештегом #ШевченкоЗакликаєУкраїнаПеремагає, читати вірші публічно, в телерадіоефірах по всій країні і за кордоном
     💬 “Українське слово – це потужна зброя, а Шевченкове слово – це зброя непереможна!”, – зазначив Тарас Кремінь.
На фото портрет Шевченка – ілюстратор Mykhailo Diachenko

 

 

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?