Press "Enter" to skip to content

Шановні друзі!

      Як завжди, щотижня, до вашої уваги дайджест культурно-мистецьких подій України та світу від відділу мистецтв ДОБМ ім. М. Свєтлова!

Ми постійно тримаємо руку на пульсі гарячих новин з “культурного форонту”! Приєднуйтесь до нас у мережі фейсбук та на сайті нашої бібліотеки! Все буде Україна!

      Велика увага світової культурної спільноти минулого тижня була прикута до Каннського кінофестивалю, що проходив з 17 по 28 травня. Україна, як і на інших світових заходах, була у центрі уваги!

      Авторка фільму “Земля блакитна, наче апельсин”, письменниця Ірина Цілик є першою українкою в журі на Каннському кінофестивалі. Поки її колеги в залі дивилися стрічку Дмитра Сухолиткого-Собчука “Памфір”. Читайте її інтерв’ю за посиланням:

Відео – https://suspilne.media/243017-vidcutta-so-vazlive-poslanna-pro-vbivstva-ludej-podali-miz-kavou-i-desertom-irina-cilik-pro-kannskij-kinofestival/?fbclid=IwAR3lTWNmZSGH23T-xZsV_i6irWhl7rlch8e4jZuqkM_9Fe9My6WWCxdw7no  

“Слухаючи світ” – це історія арткураторки та активістки Іви, яка не чує через інвалідність. Вона створює проєкти на соціально важливі теми, як насильство чи місце жінки у мистецтві. Коли Росія вторглася в Україну та почала бомбардувати Харків, Іва та її 15-річний син Микита евакуювались до Львова, а потім до Німеччини, шукаючи безпечного прихистку. Детальніше про цей фільм:

Відео – https://suspilne.media/243024-proekt-reziserki-lizi-smit-sluhauci-svit-otrimav-nagorodu-v-kannah/?fbclid=IwAR1uizu4owaYXOeOUcKXvNQ93wIwTrlvmcfxrwqCM_M_MyU5iMwB0zicpgo

Одеський фільм “Чому я живий” режисера Вілена Новака отримав перемогу в номінації Best Feature Film Director на фестивалі Silk Road Film Awards Cannes. Про це розповіли у пресслужбі Одеської кіностудії. Детальніше за посиланням:

Відео – https://suspilne.media/243095-treta-nagoroda-za-misac-odeskij-film-comu-a-zivij-peremig-na-festivali-v-kannah/?fbclid=IwAR33UReTjUbu8TqrYXc7dcxmaPknfdQiaaaY2huXYT86oHhXmmk6px5tB6k

До дня Києва! Вітаємо столицю нашої країни з днем міста! Бажаємо мирного неба та усім нам Перемоги! Підбірка кліпів, які були зняті саме у Києві! Дивимось:

Відео – https://www.facebook.com/suspilne.culture/videos/2886972131596582  

 Вчора композиція гурту  Kalush «Стефанія» звучала на німецькому телеканалі у виконанні оркестру. Неймовірно гарно!

Відео – https://fb.watch/dkfDRmCgaE/

 

Хештег

#ДОБМімМСвєтлова
#відділ_мистецтв

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?