Press "Enter" to skip to content

Шановні друзі, підписники наших сторінок та користувачі бібліотеки!

      До вашої уваги дайджест новин українського “культурного фронту”! Культурно-мистецькі події дуже важливі для досягнення нашої спільної мети — перемоги над агресором, перемоги доброї волі і людяності у всьому світі!

     Цієї неділі регіональні телеканали Суспільного покажуть художній фільм-трилер «Тіні незабутих предків». В пам’ять про полеглого в бою за Україну актора стрічки Пашу Лі.
https://corp.suspilne.media/newsdetails/4912

     Після 30 років паузи легендарний гурт Pink Floyd записав музику та кліп на пісню Січових Стрільців «Ой у лузі червона калина» на честь України. У записі використали вокал українського музиканта Андрія Хливнюка з гурту Бумбокс.
https://www.facebook.com/suspilne.culture/videos/720134002333278

     «Я не втомився…» Це гасло справжніх волонтерів стало назвою відеокліпу,створеного митцями Дніпра! Саме внесок дніпровських волонтерів і взагалі Дніпра, як форпосту на Сході, є головною ідеєю музичного кліпу, до створення якого долучилися провідні Дніпровські митці.
https://www.youtube.com/watch?v=LkNPjEQZqyA

     В українській столиці, біля Золотих воріт, 7 квітня відбулася театрально-мистецька акція на честь захисників Києва та свята Благовіщення.
https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/3451670-u-kievi-vidbuvsa-zahid-blagovisenna-i-zoloti-vorota.html

     Онлайн-кінотеатр Takflix випустив документальну стрічку «Маріуполіс» у пам’ять про Мантаса Кведаравічуса – литовського режисера, якого 2 квітня вбили у Маріуполі.
https://day.kyiv.ua/uk/news/060422-dokumentalna-strichka-vbytogo-v-mariupoli-lytovskogo-rezhysera-vyyshla-v-onlayn-prokat

     Художники та дизайнери разом з IT-спеціалістами та крипто-ком’юніті оголосили про початок кампанії зі підтримки українців у протистоянні російським окупантам, а також збору коштів на підтримку української армії.

https://zaxid.net/mittsi_ogolosili_kampaniyu_z_prodazhu_nft_kolektsiy_na_pidtrimku_ukrayinskoyi_armiyi_n1539201

Все буде Україна!
Переможемо разом!

#ДОБМімМСвєтлова
#відділ_мистецтв
#культурний_фронт_україна

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?