Press "Enter" to skip to content

Доброго дня та мирного неба, любі читачі!

        Відділ мистецтв ДОБМ ім. М. Свєтлова радий повідомити, що 26 травня 1957 р. народився Богдан Бенюк – народний артист України, продюсер, педагог, народний депутат України 7-го скликання, лауреат Шевченківської і Державної премії України імені Олександра Довженка, лицар Ордену “За заслуги”.

       Його дитинство пройшло на Прикарпатті. Закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва імені І. Карпенка-Карого. У 1978-1980 рр. працював у київському Театрі юного глядача. Богдан Бенюк працював старшим викладачем в державному інституті театрального мистецтва імені Карпенка-Карого.

      Актор також знявся у понад півсотні фільмів, а першу роль в кіно зіграв на другому курсі у фільмі Леоніда Бикова “Ати-бати, йшли солдати”.  41 рік працює в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка.

      Як бачимо, завжди актор займав активну громадянську позицію, а наразі, у цей лихий для України час, він робить усе, щоб підтримати моральний дух наших воїнів. Бо впевнений, що сила мистецтва, тим паче українського мистецтва, робить нас усіх нездоланними!

      Про те, як Богдан Бенюк відвідав військовослужбовців Національної Гвардії України дізнайтеся за посиланням:

     https://ngu.gov.ua/2022/05/24/vijskovosluzhbovcziv-naczionalnoyi-gvardiyi-ukrayiny-vidvidav-narodnyj-artyst-ukrayiny-bogdan-benyuk/

      Бажаємо талановитому актору і громадському діячеві Богдану Бенюку  здоров’я, мирного неба та плідної творчості! Переможемо разом!

Хештег

#ДОБМімМСвєтлова
#відділ_мистецтв

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?