ТАЛАН ТАЛАНОВИТИХ

Євген Безус
Електронна версія книги (читати книгу онлайн)

«Талан талановитих»

Дорогі наші друзі – читачі!

Відтепер ми маємо у вільному доступі, на нашому сайті, в розділі «Електронні книги» збірник Євгена Безуса «Талан талановитих».

Ви можете абсолютно безкоштовно прочитати цю веселу й серйозну новеньку книгу талановитого дніпропетровського автора Євгена Безуса, яку він презентував нещодавно – у вересні 2023 року.

Багато комічних, але разом із тим і життєвих ситуацій, підмітило пильне око письменника Безуса. Та ще й змалювало щирою українською мовою різні вади нашого середовища.

Українське село Троїцьке П’ятихатського району, а згодом і Мишурин Ріг нашого, колишнього Верхньодніпровського району, дало світові не лише хліборобів, а й поетів та прозаїків. Ось так і Євген Безус, який у душі на все життя залишився сільською людиною.

Проникаючи в глибини людської душі, автор намагається віднайти ту точку, де сходяться і розв’язуються протиріччя доль і самого життя.

Саме через гумор Євген Федорович, тобто Федір Кісточка (саме так зазначено у збірнику), відкриває перед читачами в гумористичному, інколи і в сатиричному, а часом драматично-трагічному ракурсі калейдоскоп доль і характерів людей різного соціального статусу, різної освіти та й різного менталітету впродовж десятиліть української історії – від періоду брежнівського застою до нинішнього часу, обтяженого підступними намірами кацапів, а нині ще й підлою загарбницькою війною московії проти України.

Тож читайте, думайте, порівнюйте – можливо, саме у вас виникне бажання написати відгук на цю чудову книгу?

Ми з радістю його надрукуємо!

 

Еліна Заржицька

 

 

 

: