Таємниця Новорічної ночі


Електронна версія книги (читати книгу онлайн)

Книга для дітей середнього шкільного віку відомої української письменниці Олесі Омельченко «Таємниця Новорічної ночі» складається з двох частин: казок та казки-повісті «Таємниця Новорічної ночі».
У казках порушуються одвічні проблеми добра, взаємоповаги, милосердя. Авторка доводить, що лише дієве прагнення здійснення мрій, порядок у життєвому просторі, уміння прощати, розуміти і поважати один одного спроможні творити дива і зробити світ навколо та в собі кращим.
У «Казочці про зайчиків Біма і Бума» захоплює сміливість кмітливих героїв-зайчиків, яким вдається перевиховати навіть хитру Лисичку, а Вовка поставити у смішне становище, що робить його нестрашним. Добро перемагає зло... Казковий світ звірів лісу органічний та природний.
Гостросюжетна казка «Таємниця Новорічної ночі» – це захоплюючі пригоди двох друзів-шкорярів Віті та Петрика в Новорічну ніч. Винахідливі друзі не побоялися стати у протиборство зі злим сніговиком-велетнем . Кумедні, смішні ситуації, у які вони потрапляють, примушують сміятися і радіти, співчувати і переживати. Казка написана барвистою мовою, пересипана прислів’ями, приказками, легендами. Гумор та іронія, багата метафоричність, напруженість сюжету створюють привабливий світ перед читачами