Press "Enter" to skip to content

Книга “Василь Сліпак” до Дня захисників та захисниць України

Вітаємо з Днем захисників та захисниць України!

     Шановні наші захисники та захисниці! Ми вітаємо вас з таким прекрасним днем. Бажаємо сил, терпіння та чистого неба над головою. Дякуємо вам за те, що ви нас оберігаєте! Цінуємо вас та пам’ятатимемо завжди! Герої не вмирають!

     Відділ мистецтв ДОМБ ім. М. Свєтлова пропонує ознайомитись з новою книгою “Василь Сліпак” авторки Ірини Вовк видавництво Харків “Фоліо”. Авторка книги через спогади близьких, рідних та друзів Василя, створює образ талановитого, яскравого і сміливого співака-воїна, Героя України! Завітайте до відділу мистецтв, прочитайте цю книгу та назавжди запам’ятайте ім’я героя!

     Василь Ярославович Сліпак народився у м. Львові. Десятирічним хлопчиком привів його до львівського дитячого хорового колективу його старший брат Орест. Закінчив Львівську спеціалізовану середню школу №46 (1991). Доля щедро нагородила Василя різнобарвним талантом. Володів унікальним голосом. Він міг співати чоловічі і жіночі оперні партії. Знав сім мов. Здобув багато престижних міжнародних відзнак. Навчався у Львівській державній консерваторії. По закінчені якої (1997) отримав запрошення працювати за кордоном,де проживав майже 20 років. Був солістом Паризької опери. Виконував народні і авторські пісні. В 2014 році повернувся в Україну – спочатку на Майдан, а потім добровольцем на передову – зі зброєю в руках боронив Україну. Після війни мріяв повернутися на оперну сцену. Снайперська куля загарбників скосила його вранці 29 червня 2016 року… Посмертно нагороджений орденом “За мужність” 1 ступеня. Поховання відбулося 1 липня 2016 року – на Алеї героїв Личаківського кладовища м.Львова.

#день_захисників_України
#василь_сліпак
#відділ_мистецтв

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?