Press "Enter" to skip to content

Привіт, друзі!

     А чи знаєте ви, що вміння малювати — це більш набута звичка, а не тільки талант! Дивне ствердження? А от і ні! Вам потрібні лише олівець, аркуш паперу і готовність розширити свої творчі здібності!

     Відділ мистецтв ДОБМ ім. М. Свєтлова презентує нове видання від #український_інститут_книги  “Ви зможете малювати за 30 днів. Простий і веселий спосіб навчитися малювання” Марка Кістлера — одного з найвидатніших вчителів малювання в усьому світі (переклад з англійської Марії Коваленко).

     Подорожуючи сторінками цієї книги ви дізнаєтеся про секрети створення складних тривимірних зображень, знайдете швидкі та легкі інструкції з малювання дерев, будинків, фруктів, облич людей, тощо. Книга містить дев’ять фундаментальних законів малювання, які допоможуть вам створити ілюзію об’ємності зображення. Навчаючись лише двадцять хвилин на день разом з художником — телевізійником, ведучим популярного телешоу, автором дев’яти книжок Марком Кістлером, уже за місяць ви зможете малювати усе, що захочете! Беріть олівець і починайте вже сьогодні! Чекаємо на вас у відділі мистецтв нашої бібліотеки!

#ДОБМімМСвєтлова
#відділ_мистецтв
#український_інститут_книги
#живопис
#малювання

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?