Press "Enter" to skip to content

      Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова презентує електронні книги серії «Крізь час і простір», представлені на сайті бібліотеки.

     Книга Олени Швець-Васіної,  фізика за фахом, поетеси і композитора за покликом, «Видатні фізики світу» – науково-популярні нариси про видатних фізиків 16-20 ст., основані на документальних фактах з інтернет-видань.

       Над збірником «Видатні історики світу» працювали учасники мистецького проекту «VivArt».  Герої цієї книги – історики з різних країн та різних часів,  цілком реальні люди, що прожили цікаве,сповнене пригод і пошуків життя.

      До книги лауреата міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» письменниці Ольги Полевіної «Видатні композитори світу» увійшли новели про видатних композиторів 17-20 ст. Авторка – письменниця і викладач фортепіано, поєднує володіння матеріалом і здатність подати його художньо.

     Збірник «Видатні письменники світу» може бути корисним під час проведення уроків зарубіжної літератури та виховних заходів. Також він буде цікавим для домашнього прочитання разом із батьками та друзями.

Приємного та корисного читання!

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?