Press "Enter" to skip to content

      Міжнаро́дний де́нь дівча́ток, також Міжнаро́дний де́нь дівча́т (англ. International Day of the Girl Child) — проголошений Організацією Об’єднаних Націй день, мета встановлення якого — привернення уваги до дискримінації дівчат у різних країнах, підвищення обізнаності про нерівність, з якими стикаються дівчатка в усьому світі на основі їх статі. Відзначається щорічно 11 жовтня.
    Ми вітаємо вас із цим святом! Бажаємо міцного здоров’я, щастя та добробуту.
Хочемо познайомити вас з новими надходженнями саме про нас, про дівчат, таких різних, а в цілому багато в чому схожих.
    Книга “Дівчаче дозвілля на всі 100%” – Чим займатися у вільний час і як його спланувати? Як з користю та радістю спланувати свій відпочинок? Які розваги обрати з друзями чи якщо ти сама? На ці та багато інших питань щодо твого дозвілля ти знайдеш відповіді у цій книжці, зрозумієш, як отримати справжню насолоду, відновити фізичні та душевні сили. А також багато ідей для самореалізації, творчого прояву твоєї особистості. Тож відпочивай… але з користю для себе!
     Для тих, хто полюбляє детективні історії – книга К. Аксельссон “Модель під прикриттям” – Для розслідування цієї гламурної справи мені потрібне ідеальне прикриття – робота моделі!,- таке завдання поставила собі юна Аксель.
     Найкращий роман для підлітків 2017 року за версіями Publishers Weekly, Kirkus, Barnes Noble. Книга Лу Марі ” Warcross нехай почнеться гра” – Щосили намагаючись звести кінці з кінцями, юна хакерка Еміка Чен працює мисливицею за головами, вистежуючи тих, хто незаконно робить ставки на гру. Але світ полювання за головами конкурентний, і вирвати винагороду нелегко. Щоб покрити борги, Еміка йде на крайні заходи: зламує код офіційної гри чемпіонату з Warcross, плануючи непомітно викрасти коштовний бонус із чужого аккаунту. Але план провалюється – і дівчину бачать всі!

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?