Press "Enter" to skip to content

ОСІНЬ НАДИХАЄ…

     Нещодавно за підтримки Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова відбулося творче спілкування керівника проєкту «Кабінету молодого автора», секретаря по роботі з молодими авторами НСПУ Юлією Бережко-Камінською зі студентами Дніпровського державного коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури.
      Юлія познайомила студентську молодь та викладачів коледжу з проєктами «Кабінету молодого автора», із власною творчістю. Розповіла про Міжнародний літературний конкурс есе і новел «WorkStory: робота у фокусі літератури», що об’єднав авторів із 16 країн світу. Конкурс дозволив не лише проявити свої письменницькі таланти молодим прозаїкам, а й ближче познайомитися одне з одним, почути те, що турбує суспільство, із чим стикаються люди, чим живуть. Роботи фіналістів конкурсу ввійшли до однойменної збірки «WorkStory: робота у фокусі літератури». Керівник проєкту, упорядник видання Юлія Бережко-Камінська зазначила, що есе та новели, зібрані в книжці «WorkStory», розповідають про трудові будні представників багатьох професій: журналістів, офіціантів, кондитерів, редакторів, рекрутерів, поліціянтів, педагогів, режисерів і діячі культури, гідів, ріелторів, різноробів, а також українських трудових мігрантів. Кожна з цих історій так чи інакше розкриває реальні події із життя авторів або їхніх близьких і знайомих і є певним зрізом тієї ситуації, яка притаманна нашому часу. Ілюстратором обкладинки стала дипломантка конкурсу, володар спецвідзнаки художниця Олена Завітайло.
       Пані Юлія попри все – чудова, тендітна та глибока поетеса. Вона читала свої вірші, ліричні і філософські, трохи містичні, розмірковувала про творчість та натхнення, залучала до розмови майбутніх будівельники. Тепер у нашій бібліотеці є її збірки. Запрошуємо до читання!

Поділитися у соцмережах:
Більше у Книжкові новиниБільше новин у Книжкові новини »
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?