Press "Enter" to skip to content

     Як і обіцяли сьогодні оголошуємо переможців конкурсу. Хто завітав на нашу Zoom-каву уже все знає, а тим, хто не мав змоги долучитися розповідаємо:

     Номінацію за кращий підпис отримує фоторобота «Козенята як малята хочуть книжку почитати», Яни Селезньової з Центральної міської бібліотеки для дорослих КЗ ЦБС Покровської міської ради Дніпропетровської області.

     Максимальну оцінку журі отримала фоторобота «Рибне читання: Наталко — вставай!» Михайлової Тетяни з Юнацького відділу Новомосковської МЦБС.

    Номінацію за яскравість образу зклювала курочка з фотороботи «Читання завжди в тренді» Самчик Антоніни з Водянської сільської бібліотеки Гречаноподівської ОТГ Дніпропетровська області.
     Номінація оригінальність роботи прямує до Наталі Пасічник у Миронівську сільську бібліотеку-філію № 5 КЗ «ЦБС Покровської міської ради Дніпропетровської області» за фотороботу «Я казки читаю, а Ви?»
    Номінацію за втілення оригінальної ідеї отримала Юлія Зубко з Юр’ївської бібліотеки для дітей КЗ “Юр’ївська ЦБС” за фотороботу «Собака-читака та киця-слухівниця».

     ІІІ місце розділили дві роботи, набравши однакову кількість балів. Фоторобота «Любитель класики кіт Персик» Ткачук Ольги КЗК «Петропавлівська центральна публічна бібліотека Петропавлівської селищної ради» та фоторобота «Голубчик не просто пташка, а допитливий читач» Дар’ї Абдуллаєвої в її домашній бібліотеці.
  ІІ місце здобула «Книгоманка Багіра» від Юлії Моісеєнко з КЗК «Гречаноподівська сільська бібліотека»
     І нарешті, І місце посіла фоторобота «..Ось “Мангал” дочитаю, за “Казан” візьмуся…» Логвиненко Наталії Тритузнянської бібліотеки-філії КЗ “Солонянська публічна бібліотека”.

Вітаємо переможців і дякуємо всім учасникам за активність.

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?