Press "Enter" to skip to content

Дія. Цифрова Освіта. Архів 2020

Чи вмієте ви самостійно зберігати файли у хмарному сховищі, купувати квитки на потяг, або записуватися до лікаря, не виходячи з дому? Чи знаєте як створити надійний пароль для електронної пошти або смартфону, як оплатити комунальні послуги онлайн?

Якщо ні, то це означає що ваша цифрова грамотність потребує вдосконалення. У Міністерстві цифрової освіти провели дослідження та визначили, шо 53 % українців мають рівень цифрових навичок нижче середнього, тому у країні було впроваджено систему безкоштовного навчання на базі місцевих бібліотек.

 

Дія. Цифрова освіта 1. Архів 2020 ДОБМ_МІЦ

Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М Свєтлова є учасником  реалізації проєкту «Дія. Цифрова освіта», який ініціювало Міністерство цифрової трансформації за партнерської участі Української бібліотечної  асоціації.  Національна онлайн-платформа – зручний і доступний сервіс, де можна безкоштовно отримати або покращити свої цифрові навички. 

Результатом активного долучення Молодіжного Інформаційного Центру до проєкту  «Дія. Цифрова освіта» стало визнання бібліотеки офіційним хабом з цифрової грамотності.

20 лютого ДОБМ ім. М. Свєтлова  презентувала Національну онлайн-платформу  «Дія. Цифрова освіта» студентам КЗВО «Дніпровський педагогічний коледж» Дніпропетровської обласної ради.

Бібліотекарі поінформували майбутніх педагогів про можливості новоствореної національної онлайн-платформи з цифрової грамотності. Завдяки впровадженню проєкту очікується підвищення рівня інформаційної грамотності майже 6 мільйонів українців. Безкоштовні курси орієнтовані на різні цільові аудиторії – вчителів, лікарів, батьків, людей поважного віку тощо.

Під час презентації молодь дізналась, що вже доступні 3 освітні серіали.

Присутні преревірили свої базові знання з цифрової грамотності та отримали сертифікати. Які, до речі, можуть долучити до диплому закладу і використати їх під час працевлаштування.

«Цікаво, легко та просто, а головне – можна перевірити свої знання», – висловили свої враження учасники презентації. Фахівці бібліотеки впевнені, що набутим досвідом молодь обов’язково скористається та поділиться ним з друзями, знайомими та майбутніми колегами.

 

 

 

Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М Свєтлова надає доступ до Національної онлайн-платформи «Дія. Цифрова освіта» та пропонує консультації тим, хто прагне навчатися цифровій грамотності.

 

 

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?