Press "Enter" to skip to content

Місяц цифрової грамотності. Архів 2021

1.11.2021 – 30.11. 2021. Місяц цифрової грамотності

53% українців володіють цифровою грамотністю нижче базового рівня. Тому Міністерство цифрової трансформації України оголосило з 1 по 30 листопада 2021 року місяць цифрової грамотності – масштабну інформаційну кампанію, яка надихне українців на навчання цифрових навичок.

Команда ХАБу з цифрової освіти Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді  ім. М. Свєтлова долучилась до Місяця цифрової грамотності платформи @Дія.Цифрова освіта.

Прес-анонс про місячник та оголошення про конкурс на цифрову грамотність на платформі Дія. Цифрова освіта було розміщено на головній сторінці ДОБМ у ФБ та сторінці МІЦу в ФБ.

До участі у конкурсі запросили студентів Дніпровського Національного Університету, Технологічного коледжу Дніпровського державного аграрно-економічного університету, Дніпровського державний коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури, Університету митної справи і фінансів, Міжрегіонального вищого поліграфічного училища з поліграфії та інформаційних технологій.

Для 10 студентів МВ ПУПІТ офлайн проведено тренінг на платформі «Дія. Цифрова освіта».

В конкурсі на цифрову грамотність на платформі «Дія. Цифрова освіта» брали участь 10 студентів різних навчальних закладів міста. Вони вирішили перевірити свої цифрові знання через тест Цифрограм та отримати національний сертифікат з цифрової грамотності.

Всі учасники показали середній рівень цифрової грамотності.

Перше місце виборов студент ДНУ ФМП Михайлюк Олександр; Друге – студент ДНУ ФМП – Плескач Максим. Студент МВ ПУПІТ Богдан Малий виборов 3-є місце у конкурсі.

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?