Press "Enter" to skip to content

Європейський тиждень цифрової грамотності. Архів 2021

22-28.03.21 Європейський тиждень цифрової грамотності

 

 

Відділ ініціював долучення бібліотеки до участі у Європейському тижні цифрової грамотності (22-28 березня 2021року). Громадян міста інформували про цілі тижня на сайті бібліотеки та сторінці МІЦу у соцмережі Фейсбук.

В парках та на вулицях міста провели рекламну акцію проєкту «Дія. Цифрова освіта». Розповсюджено листівок та проведено індивідуальних бесід в бібліотеці та поза її межами – 75.

Тренінг на освітній платформі «Дія. Цифрова освіта» проведено для 10 студентів Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій. Вони познайомились з книжковою виставкою «Ми у кіберпросторі» та новими серіалами проєкту Міністерства цифрової трансформації України “Дія. Цифрова освіта”. Юнаки та дівчата вирішили перевірити свій рівень цифрової грамотності, пройшовши національний тест  «Цифрограм». Відбулися і  індивідуальні офлайн навчання.

Користувачі бібліотеки реєструвалися на платформі з цифрової грамотності «Дія.Цифрова освіта», знайомились з переліком серіалів та обирали курс для навчання, або національний тест на цифрову грамотність «Цифрограм». Працівники бібліотеки допомагали, за потреби, створити електронну пошту, зареєструватися на платформі та розпочати навчання.

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?